Asu SOMER ile İç Kavuşum İnzivası 8-12 Haziran 2022 Hızır Kamp, Kaz Dağları

0
Fiyat
From1,100 TL
Fiyat
From1,100 TL
Rezervasyon Formu
Talep Formu
Tam İsim*
E-mail Adres*
Talebiniz*
* Onaylıyorum Hizmet şartları and Gizlilik bildirimi.
Bir sonraki adıma geçmeden önce lütfen tüm hüküm ve koşulları kabul edin
Tur henüz mevcut değil.

Rezervasyona Devam Et

İstek Listesine Kaydet

İstek listesine öğe eklemek için bir hesap gerekir

61
8-12 Haziran 2022
Geçerlilik : HAZİRAN 2022
KAZ DAĞLARI
KAZ DAĞLARI

~Kendiyle çalışmaya gönüllü olanlar için bir iç kavuşum inzivası~​

Doğanın lütfu Kaz Dağlarının eteklerinde hareket-prana-meditasyon çalışmaları yapacağımız;
Doğa, sessizlik ve paylaşım ile beslenip dengeleneceğimiz; gerçek ana dilimiz olan enerji ve duygu dilini hatırlayıp konuşacağımız; iç dünyamızın uyumu için alan açacağımız 5 günlük bir birliktelik.

Geçmişin bilgeliğiyle, geleceğin vizyonunu yaratmak için bireysel ve kolektif bir çalışma. Bu alanı yüz yüze paylaşmak dileğiyle,

~Asu​​

İnziva Hakkında
İç kavuşum nedir?

Gökbilimde bir gözlem noktasından bakıldığında, göksel cisimlerin birbirlerine yakın konuma gelecek şekilde hizalanmasına kavuşum deniyor. Kavuşmaktan geliyor yani bir kerelik değil, döngüler içinde, tekrar tekrar ayrılıp yine bir araya gelmeyi anlatıyor. Benim içsel kavuşum olarak adlandırdığım ise; içsel parçalarımızın (organlar, fiziksel duyumlar,  duygular, düşünceler…) birbirine uyumlu bir şekilde hizalanmaları; ayrı kalmış olduğumuz sevgili bütünlüğümüzle yeniden buluşmaktır.​

Çalışmanın bu bir tatil projesi olarak değil, bir inziva olarak düşünülmesi doğru olur. Bu nedenle katılacak olanlara önerim; bu süre içinde -belki bir kaç gün öncesinden başlayarak- alkol kullanmamaları, mümkün olduğunca sigara içmemeleri; internetten biraz ayrı kalmaları; iç kavuşumlarına alan açmak için olabildiğince arınmaya izin vermeleridir.

Arınma ve enerjik hizalanma, yenilenmeyi, zihinsel ve duygusal sağlığı destekler,  ​

Her sabah güne hareket, çi/enerji çalışmalarıyla başlayacağız. 
Her gün nefes, meditasyon ve yoga çalışmaları olacak.
Çemberlerde saf dinleme ve saf ifade ile bir araya geleceğiz. 
Bazı günler sessizlik uygulayıp, yürüyüş yapacağız.
Gün içinde kendinize ait zaman da bulabileceksiniz.

Asu SOMER ve eğitimleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz.

https://www.asusomer.com/

8 Haziran Çarşamba -Tanışma&Uyumlanma

9 Haziran Perşembe – Yükseliş

10 Haziran Cuma – İçe Dönüş

11 Haziran Cumartesi  – Bırakış

12 Haziran Pazar – Kutlama&Kapanış

Bağlı olduğumuz ilçe Edremit. Kampımıza uçak ile gelmek isterseniz, Edremit Koca Seyit havalimanına THY ve Pegasus firmalarının düzenli günlük uçuşları mevcut. Taksi ile havalimanı kamp arası 30 dakika sürüyor. Eğer otobüs ile gelmeyi tercih ederseniz en yakın otogar Akçay otogarı, taksi ile kampa gelmeniz 20 dakika sürüyor.

Eğer özel aracınız ile gelmek isterseniz İstanbul’dan IDO’nun Yalova, Bursa veya Bandırma feribotlarından birini kullanarak yolculuğunuza başlayabilirsiniz. Ama eğer yeni açılan İstanbul – İzmir otoyolunu kullanarak direkt karayolu ile gelmek isterseniz, yolculuk süresini çok kısaltırsınız.

Her şekilde Balıkesir’i geçtikten sonra Edremit çıkışından çıkıyorsunuz ve geçtikten sonra Edremit – Akçay karayolunda devam ederken yol üzerindeki Zeytinli sapağından sapıyorsunuz. Zeytinli kasabası içinden geçerek Mehmetalan Köyü’ne geldiğinizde HIZIR KAMP tabelalarını göreceksiniz. Mehmetalan ile Hızır Kamp arasındaki 1 kilometrelik toprak yol biraz bozuk ve yavaş gitmeyi gerektiriyor, tabelalar ve taşlardaki işaretler sizi kampa yönlendirecek.

Önemli Not: Eğer kendi aracınız ile yolculuk ediyorsanız ve gps/navigatör kullanıyorsanız, navigatör tarafından önerilen Edremit Kipa’nın yanından kestirme olarak görünen yolu kesinlikle kullanmayınız! Yolun sonundan traktörle bile geçilmiyor.

Hızır Kamp 2022 Konaklama Ücretleri:

Ahşap ve Taş Evler : 550 ₺

Banyo ve tuvaletin oda içinde olduğu taş ve ahşap evler dört mevsim kullanılıyor.

Ağaç Evler : 400 ₺

2 kişilik ve 3 kişilik ağaç evlerde rahat yataklar, dolap, başucu masası ve kabak lambalar var.
Ortak duş ve tuvalet alanları herkese yetecek kapasitede. Tek kişi geldiğinizde, ağaç evleri biriyle paylaşma ya da ek ücretle tek kişi kalma opsiyonu arasında seçim yapabilirsiniz. En güzeli bir yakınınız veya arkadaşınızla birlikte gelmek tabii.

Kendi Çadırınız : 285 ₺

Kampımızda çadır temin edilmemektedir ve çadır kurma alanları sınırlı sayıdadır. Lütfen rezervasyon yaptırmayı ve çadırınızı getirmeyi unutmayınız.

  • Kişi başı, gecelik ücrete, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir.

  • Tek kişilik kalma taleplerinde işletme, oda ücretlerine %50 ek ücret uygulamaktadır. Tek kişi kalma talebiniz varsa lütfen Hızır Kamp’a danışınız. Bu opsiyon sadece Ağaç evlerde geçerli.

  • Kampta cep telefonları pek çekmediği ve normal hat olmadığı için kredi kartı kullanamıyorlar.

  • Uydu üzerinden sağlanan internet kampın belli bir noktasında kullanılabiliyor ve şartlar gereği ücretli. Böylelikle biraz olsun telefon ve internetten uzak kalmak mümkün olabiliyor.

  • Katılmaya karar vermiş olanların acente ile iletişim kurduktan sonra  www.hizirkamp.com adresinden Hızır Kamp ile iletişime geçerek rezervasyon yaptırmaları gerekiyor. Bir gün erken gelmek ve/veya geç çıkış yapmak isteyenler, mutlaka Hızır Kamp’a haber vermeliler.

Shopping Basket