5* MSC LIRICA ile KUŞADASI HAREKETLİ DOĞU AKDENİZ / 7 Gece

0
Fiyat
Fiyat
Rezervasyon Formu
Talep Formu
Tam İsim*
E-posta Adresi*
Seyahat Tarihi*
Kişi Sayısı
* Onaylıyorum Hizmet şartları and Gizlilik bildirimi.
Bir sonraki adıma geçmeden önce lütfen tüm hüküm ve koşulları kabul edin
Oda 1 :
Oda 1 :
* Bir sonraki adıma geçmek için lütfen tüm gerekli alanları seçin.

Rezervasyona Devam Et

İstek Listesine Kaydet

İstek listesine öğe eklemek için bir hesap gerekir

62
7 GECE/8 GÜN
Geçerlilik : 12 NİSAN 2022-18 EKİM 2022
KUŞADASI
KUŞADASI

Değerli Cruise Dostları, 

MSC Lirica Kuşadası hareketli seferler ile Doğu Akdeniz turlarına başlıyor. 

MSC Lirica ile Doğu Akdeniz rotası kapsamında, 12 Nisan 2022 itibari ile her Salı günü Kuşadası Hareketli olarak Haifa (İsrail), Limassol (Güney Kıbrıs), Rodos (Yunanistan), Santorini (Yunanistan) ve Pire/Atina (Yunanistan) duraklarından sonra, tekrar Kuşadasına gelerek misafirlerine muhteşem bir 7 gecelik yolculuk sunacak. 

1. Gün

Kuşadası, TÜRKİYE

18:00

2. Gün

Denizde Seyir

3. Gün

Hayfa, İsrail

06:00

19:00

4. Gün

Limasol, Güney Kıbrıs

07:00

16:00

5. Gün

Rodos, Yunanistan

10:00

18:00

6. Gün

Santorini, Yunanistan

08:00

18:00

7. Gün

Pire, Yunanistan

08:00

18:00

8. Gün

Kuşadası, TÜRKİYE

09:00

12.04.2022

BEST DEAL AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella639.00389.00319.00
Ic kabin Junior 1689.00419.00339.00
Ic Kabin Junior 2709.00429.00349.00
Dis Kabin Bella739.00439.00349.00
Dis kisitli gorus759.00449.00359.00
Dis junior 1839.00489.00389.00
Dis Junior 2859.00499.00399.00
Dis Premium939.00539.00419.00
Balkonlu Bella989.00569.00449.00
Balkonlu Junior11,039.00589.00459.00
Suit Delux 11,419.00779.00589.00
Suit Delux 21,469.00809.00609.00
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

ALL IN AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella789509389
Ic kabin Junior 1839539409
Ic Kabin Junior 2859549419
Dis Kabin Bella889559419
Dis kisitli gorus909569429
Dis junior 1989609459
Dis Junior 21009619469
Dis Premium1089659489
Balkonlu Bella1139689519
Balkonlu Junior11189709529
Suit Delux 11,569899659
Suit Delux 21,619929679
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

*Kabin fiyatlarında ve doluluk oranlarında  zaman zaman farklılık oluşmaktadır. Talep formunu doldurarak rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon sırasında tam fiyat bilgisi verilmektedir.

19.04.2022 - 10.05.2022 - 17.05.2022 - 24.05.2022 - 13.09.2022 - 20.09.2022

BEST DEAL AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella549.00349.00140
Ic kabin Junior 1599.00369.00140
Ic Kabin Junior 2619.00379.00140
Dis Kabin Bella649.00399.00140
Dis kisitli gorus669.00409.00140
Dis junior 1749.00449.00140
Dis Junior 2769.00459.00140
Dis Premium849.00499.00140
Balkonlu Bella899.00519.00140
Balkonlu Junior1949.00549.00140
Suit Delux 11,329.00739.00140
Suit Delux 21,379.00759.00140
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

ALL IN AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella699469209
Ic kabin Junior 1749489209
Ic Kabin Junior 2769499209
Dis Kabin Bella799519209
Dis kisitli gorus819529209
Dis junior 1899569209
Dis Junior 2919579209
Dis Premium999619209
Balkonlu Bella1049639209
Balkonlu Junior11099669209
Suit Delux 11,479859209
Suit Delux 21,529879209
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

*Kabin fiyatlarında ve doluluk oranlarında  zaman zaman farklılık oluşmaktadır. Talep formunu doldurarak rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon sırasında tam fiyat bilgisi verilmektedir.

26.04.2022 - 03.05 2022

BEST DEAL AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella499.00319.00140
Ic kabin Junior 1549.00349.00140
Ic Kabin Junior 2569.00359.00140
Dis Kabin Bella599.00369.00140
Dis kisitli gorus619.00379.00140
Dis junior 1699.00419.00140
Dis Junior 2719.00429.00140
Dis Premium799.00469.00140
Balkonlu Bella849.00499.00140
Balkonlu Junior1899.00519.00140
Suit Delux 11,279.00709.00140
Suit Delux 21,329.00739.00140
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

ALL IN AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella649439209
Ic kabin Junior 1699469209
Ic Kabin Junior 2719479209
Dis Kabin Bella749489209
Dis kisitli gorus769499209
Dis junior 1849539209
Dis Junior 2869549209
Dis Premium949589209
Balkonlu Bella999619209
Balkonlu Junior11049639209
Suit Delux 11,429829209
Suit Delux 21,479859209
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

*Kabin fiyatlarında ve doluluk oranlarında  zaman zaman farklılık oluşmaktadır. Talep formunu doldurarak rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon sırasında tam fiyat bilgisi verilmektedir.

31.05.2022 - 07.06.2022 - 14.06.2022 - 06.09.2022

BEST DEAL AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella599.00369.00140
Ic kabin Junior 1649.00399.00140
Ic Kabin Junior 2669.00409.00140
Dis Kabin Bella699.00419.00140
Dis kisitli gorus719.00429.00140
Dis junior 1799.00469.00140
Dis Junior 2819.00479.00140
Dis Premium899.00519.00140
Balkonlu Bella949.00549.00140
Balkonlu Junior1999.00569.00140
Suit Delux 11,379.00759.00140
Suit Delux 21,429.00789.00140
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

ALL IN AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella749489209
Ic kabin Junior 1799519209
Ic Kabin Junior 2819529209
Dis Kabin Bella849539209
Dis kisitli gorus869549209
Dis junior 1949589209
Dis Junior 2969599209
Dis Premium1049639209
Balkonlu Bella1099669209
Balkonlu Junior11149689209
Suit Delux 11,529879209
Suit Delux 21,579909209
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

*Kabin fiyatlarında ve doluluk oranlarında  zaman zaman farklılık oluşmaktadır. Talep formunu doldurarak rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon sırasında tam fiyat bilgisi verilmektedir.

21.06.2022 - 28.06.2022 - 30.08.2022

BEST DEAL AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella699.00419.00339.00
Ic kabin Junior 1749.00449.00359.00
Ic Kabin Junior 2769.00459.00369.00
Dis Kabin Bella799.00469.00379.00
Dis kisitli gorus819.00479.00379.00
Dis junior 1899.00519.00409.00
Dis Junior 2919.00529.00419.00
Dis Premium999.00569.00449.00
Balkonlu Bella1,049.00599.00469.00
Balkonlu Junior11,099.00619.00479.00
Suit Delux 11,479.00809.00609.00
Suit Delux 21,529.00839.00629.00
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

ALL IN AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella849539409
Ic kabin Junior 1899569429
Ic Kabin Junior 2919579439
Dis Kabin Bella949589449
Dis kisitli gorus969599449
Dis junior 11049639479
Dis Junior 21069649489
Dis Premium1149689519
Balkonlu Bella1199719539
Balkonlu Junior11249739549
Suit Delux 11,629929679
Suit Delux 21,679959699
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

*Kabin fiyatlarında ve doluluk oranlarında  zaman zaman farklılık oluşmaktadır. Talep formunu doldurarak rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon sırasında tam fiyat bilgisi verilmektedir.

05.07.2022 - 12.07.2022

BEST DEAL AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella749.00449.00359.00
Ic kabin Junior 1799.00469.00379.00
Ic Kabin Junior 2819.00479.00379.00
Dis Kabin Bella849.00499.00399.00
Dis kisitli gorus869.00509.00399.00
Dis junior 1949.00549.00429.00
Dis Junior 2969.00559.00439.00
Dis Premium1,049.00599.00469.00
Balkonlu Bella1,099.00619.00479.00
Balkonlu Junior11,149.00649.00499.00
Suit Delux 11,529.00839.00629.00
Suit Delux 21,579.00859.00649.00
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

ALL IN AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella899569429
Ic kabin Junior 1949589449
Ic Kabin Junior 2969599449
Dis Kabin Bella999619469
Dis kisitli gorus1019629469
Dis junior 11099669499
Dis Junior 21119679509
Dis Premium1199719539
Balkonlu Bella1249739549
Balkonlu Junior11299769569
Suit Delux 11,679959699
Suit Delux 21,729979719
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

*Kabin fiyatlarında ve doluluk oranlarında  zaman zaman farklılık oluşmaktadır. Talep formunu doldurarak rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon sırasında tam fiyat bilgisi verilmektedir.

19.07.2022 - 26.07.2022 - 02.08.2022 - 23.08.2022

BEST DEAL AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella799469379
Ic kabin Junior 1849499399
Ic Kabin Junior 2869509399
Dis Kabin Bella899519409
Dis kisitli gorus919529419
Dis junior 1999569449
Dis Junior 21019579449
Dis Premium1,099.00619479
Balkonlu Bella1,149.00649499
Balkonlu Junior11,199.00669519
Suit Delux 11,579.00909649
Suit Delux 21,629.00889669
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

ALL IN AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella949589449
Ic kabin Junior 1999619469
Ic Kabin Junior 21019629469
Dis Kabin Bella1049639479
Dis kisitli gorus1069649489
Dis junior 11149689519
Dis Junior 21169699519
Dis Premium1249739549
Balkonlu Bella1299769569
Balkonlu Junior11349789589
Suit Delux 11,7291029719
Suit Delux 21,7791009739
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

*Kabin fiyatlarında ve doluluk oranlarında  zaman zaman farklılık oluşmaktadır. Talep formunu doldurarak rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon sırasında tam fiyat bilgisi verilmektedir.

09.08.2022 - 16.08.2022

BEST DEAL AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella899519409
Ic kabin Junior 1949549429
Ic Kabin Junior 2969559439
Dis Kabin Bella999569449
Dis kisitli gorus1019579449
Dis junior 11099619479
Dis Junior 21119629489
Dis Premium1,199.00669519
Balkonlu Bella1,249.00699539
Balkonlu Junior11,299.00719549
Suit Delux 11,679.00859679
Suit Delux 21,729.00939699
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

ALL IN AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella1049639479
Ic kabin Junior 11099669499
Ic Kabin Junior 21119679509
Dis Kabin Bella1149689519
Dis kisitli gorus1169699519
Dis junior 11249739549
Dis Junior 21269749559
Dis Premium1349789589
Balkonlu Bella1399819609
Balkonlu Junior11449839619
Suit Delux 11,829979749
Suit Delux 21,8791059769
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

*Kabin fiyatlarında ve doluluk oranlarında  zaman zaman farklılık oluşmaktadır. Talep formunu doldurarak rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon sırasında tam fiyat bilgisi verilmektedir.

27.09.2022 - 04.10.2022 - 11.10.2022

BEST DEAL AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella449299140
Ic kabin Junior 1499319140
Ic Kabin Junior 2519329140
Dis Kabin Bella549349140
Dis kisitli gorus569359140
Dis junior 1649399140
Dis Junior 2669409140
Dis Premium749449140
Balkonlu Bella799469140
Balkonlu Junior1849499140
Suit Delux 11,229689140
Suit Delux 21,279709140
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

ALL IN AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella599419209
Ic kabin Junior 1649439209
Ic Kabin Junior 2669449209
Dis Kabin Bella699469209
Dis kisitli gorus719479209
Dis junior 1799519209
Dis Junior 2819529209
Dis Premium899569209
Balkonlu Bella949589209
Balkonlu Junior1999619209
Suit Delux 11,379809209
Suit Delux 21,429829209
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

*Kabin fiyatlarında ve doluluk oranlarında  zaman zaman farklılık oluşmaktadır. Talep formunu doldurarak rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon sırasında tam fiyat bilgisi verilmektedir.

18.10.2022

BEST DEAL AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella399269140
Ic kabin Junior 1449299140
Ic Kabin Junior 2469309140
Dis Kabin Bella499319140
Dis kisitli gorus519329140
Dis junior 1599369140
Dis Junior 2619379140
Dis Premium699419140
Balkonlu Bella749449140
Balkonlu Junior1799469140
Suit Delux 11,179659140
Suit Delux 21,229689140
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

ALL IN AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella549389209
Ic kabin Junior 1599419209
Ic Kabin Junior 2619429209
Dis Kabin Bella649439209
Dis kisitli gorus669449209
Dis junior 1749489209
Dis Junior 2769499209
Dis Premium849539209
Balkonlu Bella899569209
Balkonlu Junior1949589209
Suit Delux 11,329779209
Suit Delux 21,379809209
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

*Kabin fiyatlarında ve doluluk oranlarında  zaman zaman farklılık oluşmaktadır. Talep formunu doldurarak rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon sırasında tam fiyat bilgisi verilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:
* Tercih edilen kategori kabinde 7 gece tam pansiyon konaklama

* Gemide her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, şov ve animasyonlar.

* Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları.

* 20 saat boyunca hizmet veren açık büfe restaurant.

* Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

* Seyahat sağlık sigortası.

* Günlük kişi başı 10€ servis ücreti.

* Kara turları.

* Güzellik merkezi ve SPA.

* Kişisel harcamalar.

* Vize bedeli ve yurt dışı çıkış harcı.

PROGRAM İÇİN TEK GİRİŞLİ SCHENGEN VİZESİ & İSRAİL VİZESİ GEREKMEKTEDİR. HİZMET, HUSUSİ & DİPLOMATİK PASAPORTLAR İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

ROTADA YER ALAN LİMANLARDAN BİRİ OLAN LİMASOL’DE MİSAFİRLERİN KARAYA ÇIKIŞ YAPABİLMELERİ İÇİN AYRICA KIBRIS RUM KESİMİ VİZELERİNİN OLMASI GEREKMEKTEDİR. BU VİZE İŞLEMLERİ SADECE YUNANİSTAN’IN BAŞKENTİ ATİNA’DA BULUNAN GÜNEY KIBRIS ELÇİLİĞİNDEN YAPILMAKTADIR. KIBRIS RUM KESİMİ VİZESİ OLMADAN MİSAFİRLERİMİZİN GEMİ LİMASOL LİMANINDA OLDUĞU SÜRE BOYUNCA GEMİDE KALABİLİRLER

Programdaki Promosyonlar;

  • Programda %30’a varan Sağlık Çalışanı İndirimleri  geçerlidir. Promosyon kısıtlı sayıda kontenjan için geçerli olduğundan  rezervasyon esnasında kontrol edilmelidir. Promosyon 31.03.2022 tarihine dek alınan rezervasyonlarda geçerli olacaktır.
  • Summer Wave2022 BEST DEAL AT SEA / BEST DEAL VISA / ALL IN VISA promosyonlarımız ile misafirlerimize avantajlı paketler sunuyoruz.
  • Kampanya Fiyatlarına Dahil Olan Hizmetler:

    BEST DEAL AT SEA : Gemide 7 gece tam pansiyon konaklama içerir.
    BEST DEAL VISA : Gemide 7 gece tam pansiyon konaklama + KİŞİ BAŞI 125€  gemi harcama kredisi içerir.  (Kampanyanın amacı misafirin vize maliyeti kadar ona gemide harcayabileceği kredi vermek. Gemi harcama kredisi; SPA hizmetleri, özel restoranda yemek, ekstra eğlence aktiviteleri ve kara turları gibi ek ödeme gerektiren hizmetlerde kullanılır.)
    ALL IN VISA : Gemide 7 gece tam pansiyon konaklama + Ücretsiz içecek paketi + 2 cihaza kadar ücretsiz internet paketi + KİŞİ BAŞI 125€ gemi harcama kredisi içerir. (Kampanyanın amacı misafirin vize maliyeti kadar ona gemide harcayabileceği kredi vermek. Gemi harcama kredisi; SPA hizmetleri, özel restoranda yemek, ekstra eğlence aktiviteleri ve kara turları gibi ek ödeme gerektiren hizmetlerde kullanılır.)

Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için irtibata geçiniz

Koşullar & Şartlar:
* Belirtilen kişi başı fiyatlara liman vergileri ücreti ayrıca dahil edilecektir. Fiyatlarımız başlangıç fiyatı olup doluluk oranına göre artış gösterebilir.
* Fiyatlar 7 gece/ 8 gün Tam Pansiyon konaklama dahil ve ‘Cruise Only’ Sadece Gemi turu dur . 
* Gemi Hizmet Bedeli fiyata dahil değildir, ücret kişi başı gecelik 10 € dur. Gemi Hizmet bedeli rezervasyon esnasında eklenebilir, rezervasyon esnasında eklenmediği taktirde gemide ödenmesi zorunludur.
* Rezervasyonlar konfirme edildiği andan itibaren geçerli İptal koşullarımız devreye girecektir.
* İsim değişikliği ücreti kişi başı 50 € yansıtılmaktadır. Fakat tur hareket tarihine 7 günden az bir süre kaldığında sistemde yapılan isim değişikliğini sistem iptal olarak değerlendirip, iptal koşullarında geçerli cezayı yansıtmaktadır. 28.02.2022 tarihine dek alınan yeni rezervasyonlarda geçerli All IN AT SEA promosyonu dahilinde tur hareketine 5 gün kalana dek isim değişikliği cezasız yapılabilinecektir.
* Programda Umuma Mahsus pasaportlar için tek girişli Schengen vizesi ve İsrail vizesi yeterlidir. Hizmet, Diplomatik ve Hususi pasaportlar için vize gerekmemektedir. ( yabancı uyruklu misfirler için ofisimize başvurabilirsiniz). Vize uygulamaları pandemi süreci sebebi ile değişiklik gösterebilmektedir. 
* MSC Voyagers Club avantajlarına, için tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.
* MSC Lirica ‘Güverte Planı’ na aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://www.mscbook.com/pages/sdl/img/B2B_TA_MSC_LIRICA_techsheet_new.pdf 
* MSC Lirica’da bazı kabinlerde kısıtlı görüş ve demir balkon mevcuttur. Kabininizin konumunu rezervasyon esnasında ve ‘Güverte Planı’nından kontrol edebilirsiniz. 
* MSC Cruises tarafından rezervasyon aşamasında alınan kabin tipi ve deneyim garantisi verilir, gerekli durumlarda kabin numarasını değişikliği yapma hakkına sahiptir. Bella Kabin tiplerinde kabin numarası tur hareketinden 4 gün önce belli olmaktadır.
* İnternet, Spa, içecek paketi, fotoğraf paketi, Servis ücreti ,kuru temizleme hizmetlerini rezervasyon esnasında yada sonrasında irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Ek olarak; konfirme rezervasyonlar için kesilen sigorta poliçelerinde, önümüzdeki dönemde Covid 19 kapsamı ile ilgili gerekli son çalışmalar tamamlanıp kapsam istenen düzeye çekildiğinde sigorta ücretlerinde artış gerekebilir,Bu durumda çıkabilecek farklar onaylanmış rezervasyonlara yansıtılacaktır.

Shopping Basket