5* MSC FANTASIA ile İSTANBUL HAREKETLİ EGE & ADRİYATİK 10 GECE 11 GÜN

0
Fiyat
Fiyat
Tam İsim*
E-posta Adresi*
Seyahat Tarihi*
Kişi Sayısı
* Onaylıyorum Hizmet şartları and Gizlilik bildirimi.
Bir sonraki adıma geçmeden önce lütfen tüm hüküm ve koşulları kabul edin
İstek Listesine Kaydet

İstek listesine öğe eklemek için bir hesap gerekir

32
10 GECE/11 GÜN
Geçerlilik : 28,09,2022
İSTANBUL
TRIESTE (VENEDİK)

Değerli Cruise Dostları,

2022 yılında İstanbul limanına, MSC Fantasia ile geri dönüyoruz!

MSC Fantasia ile hazırlanan Ege & Adriyatik  rotası kapsamında İstanbul Galataport limanından başlayan yolculuğumuzda Yunanistan’da Corfu; İtalya’da Trieste/ Venedik; Hırvatistan’da Zadar;  İtalya’da Bari; Yunanistan’da Pire/Atina; Türkiye’de İstanbul’a dönerek unutulmaz bir keşif sunuyoruz.

1. Günİstanbul, Türkiye 17:00
2. GünDenizde Seyir  
3. GünKorfu, Yunanistan09:0018:00
4. GünDenizde Seyir  
5. GünTrieste/Venedik, İtalya07:0021:00
6. GünZadar, Hırvatistan08:0016:00
7. GünBari, İtalya09:0017:00
8. GünDenizde Seyir  
9. GünPire/Atina, Yunanistan07:0016:00
10. Günİstanbul, Türkiye14:00 
11. Günİstanbul, Türkiye 17:00

BEST DEAL AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella599379160
Ic kabin Delux 1639399160
Ic Kabin Delux 2659409160
Dis Kabin Bella659409160
Dis Premium 1749459160
Dis Premium 2769469160
Dis Premium 3799479160
Balkonlu Bella799479160
Deluxe Balcony with Partial View849509160
Balkonlu Premium 1929549160
Balkonlu Premium 2959559160
Balkonlu Premium 3999579160
Aurea1139649160
Deluxe Suite Aurea with Sealed Window1209689160
Premium Suite Aurea with Sealed Window1279719160
Premium Suite Aurea1419789160
Grand Suite Aurea1559859160
Yacht Club Deluxe Suite24491309160
Yacht Club Grand Suite26991429160
Yacht Club Executive & Family Suite37191939160
Yacht Club Royal Suite61993179160
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

ALL IN AT SEA

Kabin CinsiYetiskin (EUR)3.4.Misafir (EUR)Cocuk (02-17 yas) EUR
Ic kabin Bella899539249
Ic kabin Delux 1939559249
Ic Kabin Delux 2959569249
Dis Kabin Bella959569249
Dis Premium 11049619249
Dis Premium 21069629249
Dis Premium 31099639249
Balkonlu Bella1099639249
Deluxe Balcony with Partial View1149669249
Balkonlu Premium 11229709249
Balkonlu Premium 21259719249
Balkonlu Premium 31299739249
Aurea1439809249
Deluxe Suite Aurea with Sealed Window1509849249
Premium Suite Aurea with Sealed Window1579879249
Premium Suite Aurea1719949249
Grand Suite Aurea18591019249
00-01 yas (tum kategoriler icin)000
Tek Kisi (SGL) Farki (Tum kategoriler icin)000

*Kabin fiyatlarında ve doluluk oranlarında  zaman zaman farklılık oluşmaktadır. Talep formunu doldurarak rezervasyon talebinde bulunabilirsiniz. Rezervasyon sırasında tam fiyat bilgisi verilmektedir.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:
* Tercih edilen kategori kabinde 11 gece tam pansiyon konaklama

* Gemide her gün ve gece için ayrıca düzenlenen eğlence, şov ve animasyonlar.

* Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları.

* 20 saat boyunca hizmet veren açık büfe restaurant.

* Kaptanın hoşgeldin partisi ve gala yemeği.

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

* Seyahat sağlık sigortası.

* Günlük kişi başı 10€ servis ücreti.

* Kara turları.

* Güzellik merkezi ve SPA.

* Kişisel harcamalar.

* Vize bedeli ve yurt dışı çıkış harcı.

PROGRAM İÇİN ÇOK GİRİŞLİ SCHENGEN VİZESİ GEREKMEKTEDİR. HİZMET, HUSUSİ & DİPLOMATİK PASAPORTLAR İÇİN VİZE GEREKMEMEKTEDİR.

Programdaki Promosyonlar;

  • Programda %30’a varan Sağlık Çalışanı İndirimleri  geçerlidir. Promosyon kısıtlı sayıda kontenjan için geçerli olduğundan  rezervasyon esnasında kontrol edilmelidir. Promosyon 31.03.2022 tarihine dek alınan rezervasyonlarda geçerli olacaktır.
  • Summer Wave2022 BEST DEAL AT SEA / BEST DEAL VISA / ALL IN VISA promosyonlarımız ile misafirlerimize avantajlı paketler sunuyoruz.
  • Kampanya Fiyatlarına Dahil Olan Hizmetler:

    BEST DEAL AT SEA : Gemide programda süresi dahilinde tam pansiyon konaklama içerir.
    BEST DEAL VISA : Gemide programda süresi dahilinde tam pansiyon konaklama + KİŞİ BAŞI 100€  gemi harcama kredisi içerir.  (Kampanyanın amacı misafirin vize maliyeti kadar ona gemide harcayabileceği kredi vermek. Gemi harcama kredisi; SPA hizmetleri, özel restoranda yemek, ekstra eğlence aktiviteleri ve kara turları gibi ek ödeme gerektiren hizmetlerde kullanılır.)
    ALL IN VISA : Gemide programda süresi dahilinde tam pansiyon konaklama + Ücretsiz içecek paketi + 2 cihaza kadar ücretsiz internet paketi + KİŞİ BAŞI 100€ gemi harcama kredisi içerir. (Kampanyanın amacı misafirin vize maliyeti kadar ona gemide harcayabileceği kredi vermek. Gemi harcama kredisi; SPA hizmetleri, özel restoranda yemek, ekstra eğlence aktiviteleri ve kara turları gibi ek ödeme gerektiren hizmetlerde kullanılır.

Kampanyalar hakkında detaylı bilgi için irtibata geçiniz

 

Koşullar & Şartlar:
* Belirtilen kişi başı fiyatlara liman vergileri ücreti ayrıca dahil edilecektir. Fiyatlarımız başlangıç fiyatı olup doluluk oranına göre artış gösterebilir.
* Fiyatlar 28.09.2022 10 gece/ 11 gün, 17.09.2022 11 gece/ 12 gün, 08.10.2022 12 gece/ 13 gün olarak Tam Pansiyon konaklama dahil ve ‘Cruise Only’ Sadece Gemi turu dur .
* Gemi Hizmet Bedeli fiyata dahil değildir, ücret kişi başı gecelik 10 € dur. Gemi Hizmet bedeli rezervasyon esnasında eklenebilir, rezervasyon esnasında eklenmediği taktirde gemide ödenmesi zorunludur.
* Rezervasyonlar konfirme edildiği andan itibaren geçerli İptal koşullarımız devreye girecektir.
* İsim değişikliği ücreti kişi başı 50 € yansıtılmaktadır. Fakat tur hareket tarihine 7 günden az bir süre kaldığında sistemde yapılan isim değişikliğini sistem iptal olarak değerlendirip, iptal koşullarında geçerli cezayı yansıtmaktadır. 28.02.2022 tarihine dek alınan yeni rezervasyonlarda geçerli All IN AT SEA promosyonu dahilinde tur hareketine 5 gün kalana dek isim değişikliği cezasız yapılabilinecektir.
* Programda Umuma Mahsus pasaportlar için tek girişli Schengen gerekmektedir. Hizmet, Diplomatik ve Hususi pasaportlar için vize gerekmemektedir. ( yabancı uyruklu misfirler için ofisimize başvurabilirsiniz). Vize uygulamaları pandemi süreci sebebi ile değişiklik gösterebilmektedir.
* MSC Voyagers Club avantajlarına, için tarafımızdan bilgi alabilirsiniz.
* MSC Fantasia ‘Güverte Planı’ na aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. https://www.mscbook.com/pages/sdl/img/B2B_TA_MSC_FANTASIA_techsheet_new.pdf
* MSC Fantasia’da bazı kabinlerde kısıtlı görüş ve demir balkon mevcuttur. Kabininizin konumunu rezervasyon esnasında ve ‘Güverte Planı’nından kontrol edebilirsiniz.
* MSC Cruises tarafından rezervasyon aşamasında alınan kabin tipi ve deneyim garantisi verilir, gerekli durumlarda kabin numarasını değişikliği yapma hakkına sahiptir. Bella Kabin tiplerinde kabin numarası tur hareketinden 4 gün önce belli olmaktadır.
* İnternet, Spa, içecek paketi, fotoğraf paketi, Servis ücreti ,kuru temizleme hizmetlerini rezervasyon esnasında yada sonrasında irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.

Shopping Basket